Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Gemengd C1

Seizoen 2021 - 2022

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Lianne Slot (niet meer in het team), Emma Vedder (trainster), Indy Bril, Jeanet Schutte (trainster), Sarah Theisens (niet meer in het team), Lars Hendriks, Saskia van Faassen (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Ilse Withaar, José Fennema, Sanne ter Wijlen (niet meer in het team)
Niet op de foto: Annelin Woelders, Maud Dorgelo, Floor Slot, Nina Hendriksen, Nienke Leideman

Trainsters: Saskia van Faassen, Jeanet Schutte en Emma Vedder

Trainingstijden

dinsdag 18:00 - 19:00
donderdag 19:00 - 20:30

Jongens C 2e klasse C - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-12-202119:00 uurS.G.O. XC 1-Zwaluwen XC 1vervallen
27-11-202114:00 uurSide-Out XC 1-Zwaluwen XC 1uitgesteld
20-11-202111:00 uurZwaluwen XC 1-Sudosa-Desto JC 20-4 19-25, 15-25, 20-25, 12-25
20-11-202111:00 uurSudosa-Desto JC 2-Zwaluwen XC 12-3 25-19, 16-25, 25-12, 21-25, 13-15
06-11-202113:30 uurOlhaco JC 2-Zwaluwen XC 10-4 11-25, 8-25, 9-25, 13-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1S.G.O. XC 1835284780456
2Zwaluwen XC 1832267749489
3Sudosa-Desto JC 29322611854704
4Side-Out XC 168618400548
5Pegasus XC 286527502770
6Olhaco JC 272226372690

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendSide-Out XC 1-Zwaluwen XC 1 Noorderslag Slagharen
OnbekendZwaluwen XC 1-Side-Out XC 1 Gramsbergen Gramsbergen
OnbekendSide-Out XC 1-Zwaluwen XC 1 Noorderslag Slagharen
29-01-202211:30 uurOlhaco JC 2-Zwaluwen XC 1 Trasselt Hoogeveen
05-02-202213:45 uurV.V.E.'86 XC 1-Zwaluwen XC 1 De Veenschappen Erica