Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Meisjes B1

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Marieke Strijker (trainster), Emma Vedder, Romee Brink, Leone van 't Holt, Jarell Dijkens
Voorste rij v.l.n.r.: Esmay Visscher, Monique ten Dolle, Susan ter Horst

Trainster: Marieke Strijker

Trainingstijden

dinsdag 18:00 - 19:00
donderdag 19:00 - 20:30

Meisjes B 2e Klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
vrijdag 13 dec 2019VIOS/VCR MB 1Zwaluwen MB 10 - 3
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen MB 1Captains***Kangeroe MB 33 - 0
dinsdag 19 nov 2019En Bloc MB 1Zwaluwen MB 10 - 3
zaterdag 16 nov 2019Volco MB 3Zwaluwen MB 10 - 3
vrijdag 8 nov 2019Captains***Kangeroe MB 3Zwaluwen MB 13 - 0

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Zwaluwen MB 11024246
2En Bloc MB 11024246
3Captains***Kangeroe MB 39171710
4VIOS/VCR MB 19131314
5Volco MB 310111119
6Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 4107723
7Vonk/Coevorden MB 2106624

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters