Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Meisjes A1

Seizoen 2021 - 2022

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Susan ter Horst, Lieveke Zweers, Emma Vedder, Monique ten Dolle, Lisa van der Haar, Evelien Withaar (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Jarell Dijkens, Romee Brink, Lisa Hakkers, Esmay Visscher

Trainster: Evelien Withaar

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30
donderdag 20:30 - 22:00

Meisjes A 2e Klasse C - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-10-202115:00 uurZwaluwen MA 1-V.C.Z. XA 13-2 25-21, 25-23, 11-25, 23-25, 15-13
09-10-202115:30 uurOlhaco MA 2-Zwaluwen MA 10-4 14-25, 15-25, 20-25, 11-25
02-10-202115:00 uurZwaluwen MA 1-Deko MA 13-2 7-25, 18-25, 25-14, 25-14, 15-5
25-09-202116:30 uurDeko MA 1-Zwaluwen MA 10-4 12-25, 23-25, 19-25, 16-25
18-09-202115:00 uurZwaluwen MA 1-Olhaco MA 24-0 25-8, 26-24, 25-12, 26-24

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zwaluwen MA 1521184491388
2V.C.Z. XA 1517148502392
3Sleen MA 13876272276
4Olhaco MA 247611321366
5Deko MA 146612334382
6Vonk/Coevorden MA 231111188304

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-10-202115:00 uurZwaluwen MA 1-Vonk/Coevorden MA 2 Gramsbergen Gramsbergen
30-10-202112:00 uurVonk/Coevorden MA 2-Zwaluwen MA 1 Drostenhal Coevorden
13-11-202113:00 uurV.C.Z. XA 1-Zwaluwen MA 1 Wessels Boer hal Zuidwolde DR
20-11-202117:00 uurSleen MA 1-Zwaluwen MA 1 Broekveld Sleen
23-11-202119:00 uurZwaluwen MA 1-Sleen MA 1 Gramsbergen Gramsbergen

© 2021 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters