Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Meisjes A1

Seizoen 2021 - 2022

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Susan ter Horst, Lieveke Zweers, Emma Vedder, Monique ten Dolle, Lisa van der Haar, Evelien Withaar (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Jarell Dijkens, Romee Brink, Lisa Hakkers, Esmay Visscher

Trainster: Evelien Withaar

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30
donderdag 20:30 - 22:00

Meisjes A 2e Klasse C - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
19-04-202219:00 uurDAC Dedemsvaart MA 2-Zwaluwen MA 13-1 25-20, 25-12, 25-18, 26-28
16-04-202215:00 uurZwaluwen MA 1-Flash Nieuwleusen MA 31-3 25-20, 17-25, 18-25, 22-25
09-04-202201:00 uurDalvo MA 1-Zwaluwen MA 1vervallen
02-04-202215:00 uurZwaluwen MA 1-Dalvo MA 11-3 25-22, 18-25, 24-26, 24-26
26-03-202217:00 uurDAC Dedemsvaart MA 2-Zwaluwen MA 1uitgesteld

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Captains***Kangeroe MA 28252114787724
2Flash Nieuwleusen MA 38201616718694
3Dalvo MA 17171515658663
4Zwaluwen MA 17161415642649
5DAC Dedemsvaart MA 28171521714789
Ruutvoorn MA 1000000

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendV.C.Z. XA 1-Zwaluwen MA 1 Vervallen wedstrijd: 1000MA2C1 ED, Datum: , Speellocatie: Wessels Boer hal Zuidwolde DR