Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 3

Seizoen 2022 - 2023

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Erik Naber (trainer), Romee Brink, Emma Vedder, Marieke Strijker, Rosan Jurjens, Daisy de Vos, Thea Nijeboer (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Esmay Visscher, Ymke de Vos, Lisa Hakkers, Anne Kiwiet, Bente Geertman

Trainer: Erik Naber en Thea Nijeboer

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e klasse G - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
04-2-202317:00 uurZwaluwen DS 3-V.V.B.O. DS 10-4 21-25, 18-25, 12-25, 18-25
28-1-202319:00 uurDeko DS 2-Zwaluwen DS 31-3 20-25, 25-14, 13-25, 14-25
21-1-202317:00 uurZwaluwen DS 3-Emmen'95 DS 7vervallen
14-1-202315:30 uurSSS/E DS 3-Zwaluwen DS 30-4 15-25, 12-25, 21-25, 12-25
10-1-202319:30 uurv.c. Joure DS 6-Zwaluwen DS 31-3 25-23, 21-25, 14-25, 21-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Pegasus DS 212524271182823
2V.V.E.'86 DS 21344361812231045
3Zwaluwen DS 3124335161145915
4V.E.B.'98 DS 3123831181105928
5Thriantha DS 5113529171020825
6V.V.B.O. DS 110292417870813
7DOS DS 211201729887991
8Deko DS 2111513338401057
9Action DS 2121210387761137
10SSS/E DS 31222466771191
Emmen'95 DS 7000000

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
11-2-202319:00 uurPegasus DS 2-Zwaluwen DS 3 Ter Apel Ter Apel
18-2-202317:00 uurZwaluwen DS 3-Action DS 2 Gramsbergen Gramsbergen
22-2-202319:30 uurZwaluwen DS 3-Betech Olhaco DS 6 Gramsbergen Gramsbergen
11-3-202317:00 uurV.E.B.'98 DS 3-Zwaluwen DS 3 De Koel Borger
18-3-202317:00 uurZwaluwen DS 3-DOS DS 2 Gramsbergen Gramsbergen