Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 3

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Ciska Slot, Chantal Nijmeijer, Jeanet Schutte, Lorianne Amsink, Cynthia Huisjes, Trudy Kloosterman
Voorste rij v.l.n.r.: Chantal Wilpshaar, Suzanne van de Klashorst, Frederique Klement, José van de Klashorst, Thea Nijeboer (trainster)

Trainsters: Thea Nijeboer en Marieke Strijker

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 19:00 - 20:30

Dames 3e klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 25 jan 2020Zwaluwen DS 3Dalen DS 41 - 3
zaterdag 18 jan 2020Sudosa-Desto DS 8Zwaluwen DS 33 - 1
vrijdag 13 dec 2019S.G.O. DS 1Zwaluwen DS 33 - 1
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen DS 3Thriantha DS 51 - 3
zaterdag 30 nov 2019Thriantha DS 4Zwaluwen DS 34 - 0

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Dalen DS 411343410
2Thriantha DS 412343414
3Vonk/Coevorden DS 51031319
4Sudosa-Desto DS 811282816
5Pegasus DS 311272717
6S.G.O. DS 112262622
7Thriantha DS 512212127
8Sleen DS 312181830
9Emmen'95 DS 512151533
10Zwaluwen DS 312111137
11En Bloc DS 4117737

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 15 februari 202017:00Zwaluwen DS 3En Bloc DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 29 februari 202017:00Zwaluwen DS 3Pegasus DS 3Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 14 maart 202017:30En Bloc DS 4Zwaluwen DS 3Veenoord, VEENOORD
zaterdag 21 maart 202017:00Zwaluwen DS 3Thriantha DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 28 maart 202019:30Thriantha DS 5Zwaluwen DS 3De Kampen, SCHOONEBEEK

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters