Volleybalvereniging De Zwaluwen bestaat 40 jaar!

Dames 3

Seizoen 2018 - 2019

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Suzanne van de Klashorst, Chantal Nijmeijer, Chantal Wilpshaar, Manon Wekking, Lisa Werner.
Voorste rij v.l.n.r.: Frederique Klement, Ciska Slot.
Niet op de foto: José van de Klashorst en Aniek van den Berg.

Trainster: Miranda Oldehinkel

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30
donderdag 19:30 - 21:00

Dames 3e klasse J - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 9 feb 2019V.C.Z. DS 3Zwaluwen DS 34 - 0
zaterdag 2 feb 2019Zwaluwen DS 3Vonk/Coevorden DS 50 - 4
zaterdag 26 jan 2019V.V.B.O. DS 1Zwaluwen DS 34 - 0
zaterdag 19 jan 2019Zwaluwen DS 3En Bloc DS 42 - 2
vrijdag 11 jan 2019VVO DS 1Zwaluwen DS 32 - 2

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1IVO DS 11456560
2Vonk/Coevorden DS 51136368
3V.V.B.O. DS 112313117
4Thriantha DS 413313121
5Dalen DS 415313129
6Sleen DS 312222226
7V.C.Z. DS 313191933
8En Bloc DS 413131339
9VVO DS 111101034
10Zwaluwen DS 3147749

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 9 maart 201915:00Zwaluwen DS 3VVO DS 1Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 30 maart 201915:00Zwaluwen DS 3V.C.Z. DS 3Gramsbergen, GRAMSBERGEN
woensdag 3 april 201920:30IVO DS 1Zwaluwen DS 3sportzaal PRO, EMMEN
zaterdag 13 april 201915:00Zwaluwen DS 3Sleen DS 3Gramsbergen, GRAMSBERGEN

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters