Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 3

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Ciska Slot, Chantal Nijmeijer, Jeanet Schutte, Lorianne Amsink, Cynthia Huisjes, Trudy Kloosterman
Voorste rij v.l.n.r.: Chantal Wilpshaar, Suzanne van de Klashorst, Frederique Klement, José van de Klashorst, Thea Nijeboer (trainster)

Trainsters: Thea Nijeboer en Marieke Strijker

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 19:00 - 20:30

Dames 3e klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
vrijdag 13 dec 2019S.G.O. DS 1Zwaluwen DS 33 - 1
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen DS 3Thriantha DS 51 - 3
zaterdag 30 nov 2019Thriantha DS 4Zwaluwen DS 34 - 0
zaterdag 9 nov 2019Vonk/Coevorden DS 5Zwaluwen DS 33 - 1
zaterdag 2 nov 2019Emmen'95 DS 5Zwaluwen DS 32 - 2

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Dalen DS 41031319
2Vonk/Coevorden DS 51031319
3Thriantha DS 410292911
4Sudosa-Desto DS 810252515
5Pegasus DS 39222214
6S.G.O. DS 110212119
7Thriantha DS 510191921
8Sleen DS 310151525
9Emmen'95 DS 512151533
10Zwaluwen DS 3109931
11En Bloc DS 493333

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 18 januari 202014:30Sudosa-Desto DS 8Zwaluwen DS 3Sporthal Olympus, ASSEN
zaterdag 25 januari 202017:00Zwaluwen DS 3Dalen DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 15 februari 202017:00Zwaluwen DS 3En Bloc DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 29 februari 202017:00Zwaluwen DS 3Pegasus DS 3Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 14 maart 202017:30En Bloc DS 4Zwaluwen DS 3Veenoord, VEENOORD

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters