Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 3

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Ciska Slot, Chantal Nijmeijer, Jeanet Schutte, Lorianne Amsink, Cynthia Huisjes, Trudy Kloosterman
Voorste rij v.l.n.r.: Chantal Wilpshaar, Suzanne van de Klashorst, Frederique Klement, José van de Klashorst, Thea Nijeboer (trainster)

Trainsters: Thea Nijeboer en Marieke Strijker

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 19:00 - 20:30

Dames 3e klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 12 okt 2019Dalen DS 4Zwaluwen DS 34 - 0
zaterdag 5 okt 2019Zwaluwen DS 3Sudosa-Desto DS 81 - 3
zaterdag 28 sep 2019Pegasus DS 3Zwaluwen DS 34 - 0
zaterdag 21 sep 2019Zwaluwen DS 3Sleen DS 31 - 3
dinsdag 10 sep 2019Zwaluwen DS 3Vonk/Coevorden DS 50 - 3

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Dalen DS 4415151
2Thriantha DS 4515155
3Vonk/Coevorden DS 5515155
4Pegasus DS 3410106
5Thriantha DS 5410106
6Sleen DS 35101010
7S.G.O. DS 159911
8Sudosa-Desto DS 84888
9Zwaluwen DS 342214
10En Bloc DS 441115
11Emmen'95 DS 541115

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 26 oktober 201917:00Zwaluwen DS 3Emmen'95 DS 5Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 2 november 201911:30Emmen'95 DS 5Zwaluwen DS 3Esdalhal, EMMEN
zaterdag 9 november 201914:00Vonk/Coevorden DS 5Zwaluwen DS 3Drostenhal, COEVORDEN
zaterdag 30 november 201913:30Thriantha DS 4Zwaluwen DS 3De Kampen, SCHOONEBEEK
zaterdag 7 december 201917:00Zwaluwen DS 3Thriantha DS 5Gramsbergen, GRAMSBERGEN

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters