Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2022 - 2023

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Hetty Pijlstra (trainster), Loes Kroezen (niet meer in het team), Anna Ekkelenkamp, Ymke Nijeboer, Manon Wekking (niet meer in het team)
Voorste rij v.l.n.r.: Ilja Boonstra, Miranda Oldehinkel, Anieke Wiersma, Marissa van 't Holt, Britt Pijlstra, Roos Willering
Niet op de foto: Leonie van 't Holt, Meike Odink

Trainster: Hettie Pijlstra

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse H - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
27-09-202221:00 uurZwaluwen DS 1-De Schutters DS 14-0 25-17, 25-14, 25-14, 25-22
20-09-202219:30 uurThriantha DS 2-Zwaluwen DS 13-1 25-18, 20-25, 25-16, 25-23

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volco DS 32862192155
2Side-Out DS 22653186176
3C.S.V. DS 72653185181
4DAC Dedemsvaart DS 2154010058
5Zwaluwen DS 1154010067
6VC Zwolle DS 814319568
7vv Ouvol DS 114319685
8De Schutters DS 12435167182
9Set Up/B DS 22117165197
10De Bevers DS 62117149198
11Vonk/Coevorden DS 42117128196
12Betech Olhaco DS 5000000

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202220:00 uurC.S.V. DS 7-Zwaluwen DS 1 Windesheim On Campus zaal 4/5 Zwolle
15-10-202217:00 uurZwaluwen DS 1-VC Zwolle DS 8 Gramsbergen Gramsbergen
27-10-202220:30 uurZwaluwen DS 1-vv Ouvol DS 1 Gramsbergen Gramsbergen
29-10-202213:00 uurDAC Dedemsvaart DS 2-Zwaluwen DS 1 De Citadel Dedemsvaart
05-11-202217:00 uurZwaluwen DS 1-Volco DS 3 Gramsbergen Gramsbergen


Met vertegenwoordigers van sponsoren