Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2022 - 2023


 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Hettie Pijlstra (trainster en coach), Anna Ekkelenkamp, Miranda Oldehinkel, Marissa van 't Holt, Anieke Wiersma, Ymke Nijeboer, Ineke van Faassen (coach)
Voorste rij v.l.n.r.: Roos Willering, Ilja Boonstra, Leone van 't Holt, Britt Pijlstra, Meike Odink

Trainster en coach: Hettie Pijlstra
Coach: Ineke van Faassen

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse H - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
04-2-202317:00 uurZwaluwen DS 1-DAC Dedemsvaart DS 24-0 25-16, 28-26, 25-22, 25-23
28-1-202316:30 uurVC Zwolle DS 8-Zwaluwen DS 10-4 19-25, 23-25, 14-25, 17-25
21-1-202317:00 uurZwaluwen DS 1-C.S.V. DS 74-0 25-15, 25-7, 25-13, 25-13
14-1-202318:00 uurvv Ouvol DS 1-Zwaluwen DS 11-3 22-25, 25-23, 22-25, 23-25
17-12-202214:30 uurDe Bevers DS 6-Zwaluwen DS 10-4 15-25, 18-25, 18-25, 14-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zwaluwen DS 114665241381979
2vv Ouvol DS 11559471414391201
3Side-Out DS 21453421513671178
4De Schutters DS 11546382513901278
5Volco DS 31539323214051341
6Set Up/B DS 21536313313601375
7DAC Dedemsvaart DS 21533313714181423
8Betech Olhaco DS 51428253512511336
9VC Zwolle DS 81325223511571201
10De Bevers DS 61522214313051481
11C.S.V. DS 71415144410811359
12Vonk/Coevorden DS 41388468891291

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-2-202320:30 uurZwaluwen DS 1-VC Zwolle DS 8 Gramsbergen Gramsbergen
11-2-202313:00 uurVolco DS 3-Zwaluwen DS 1 De Carrousel Ommen
16-2-202321:00 uurZwaluwen DS 1-Side-Out DS 2 Gramsbergen Gramsbergen
11-3-202316:00 uurSet Up/B DS 2-Zwaluwen DS 1 De Balk Balkbrug
18-3-202317:00 uurZwaluwen DS 1-Vonk/Coevorden DS 4 Gramsbergen Gramsbergen


Met vertegenwoordigers van sponsoren