Volleybalvereniging De Zwaluwen bestaat 40 jaar!

Dames 1

Seizoen 2018 - 2019

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Marieke van 't Holt, Anna Ekkelenkamp, Miranda Oldehinkel, Lisa Breukelman.
Voorste rij v.l.n.r.: Arieke Slot, Marissa van 't Holt, Loes Kroezen, Ymke Nijeboer.
Niet op de foto: Ilja Boonstra

Trainer: Jori Neef

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse G - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
donderdag 14 feb 2019Captains***Kangeroe DS 3Zwaluwen DS 11 - 3
zaterdag 9 feb 2019Vonk/Coevorden DS 3Zwaluwen DS 13 - 1
zaterdag 2 feb 2019Zwaluwen DS 1Banzo / Side-Out DS 24 - 0
vrijdag 25 jan 2019Captains***Kangeroe DS 3Zwaluwen DS 1-
zaterdag 19 jan 2019Zwaluwen DS 1En Bloc DS 23 - 2

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Thriantha DS 117715812
2SSS/E DS 316685311
3O.S.R. DS 216615017
4Thriantha DS 215483923
5Vonk/Coevorden DS 313463715
6Zwaluwen DS 117433836
7Dalen DS 314423524
8DOS DS 116312540
9En Bloc DS 217201854
10Deko DS 116161552
11Captains***Kangeroe DS 314131542
12Banzo / Side-Out DS 2176663

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 2 maart 201915:30Thriantha DS 2Zwaluwen DS 1De Kampen, SCHOONEBEEK
zaterdag 9 maart 201917:00Zwaluwen DS 1SSS/E DS 3Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 30 maart 201917:00Zwaluwen DS 1Vonk/Coevorden DS 3Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 6 april 201916:30O.S.R. DS 2Zwaluwen DS 1Exloo, EXLOO
zaterdag 13 april 201917:00Zwaluwen DS 1DOS DS 1Gramsbergen, GRAMSBERGEN

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters