Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Miranda Oldehinkel, Roos Willering, Ilja Boonstra, Loes Kroezen, Lisa Breukelman, Manon Wekking, Janine Fokkens (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Lynn Brill, Ymke Nijeboer, Marissa van 't Holt, Rosan Jurjens, Anna Ekkelenkamp
Niet op de foto: Arieke Slot

Trainster: Janine Fokkens

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 14 dec 2019Set Up/B DS 2Zwaluwen DS 12 - 3
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen DS 1De Bevers DS 41 - 3
zaterdag 30 nov 2019En Bloc DS 1Zwaluwen DS 13 - 1
donderdag 21 nov 2019Zwaluwen DS 1V.C.Z. DS 24 - 0
zaterdag 9 nov 2019Vonk/Coevorden DS 4Zwaluwen DS 13 - 1

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1En Bloc DS 11146378
2Betech Olhaco DS 311443510
3Flash Nieuwleusen DS 411383014
4C.S.V. DS 510352814
5De Bevers DS 411312520
6Set Up (IJsselmuiden) DS 211302521
7Vonk/Coevorden DS 411221827
8Zwaluwen DS 111211928
9Volco DS 410151429
10V.C.Z. DS 210141229
11Set Up/B DS 210131130
12vv Ouvol DS 211111135

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 18 januari 202013:00C.S.V. DS 5Zwaluwen DS 1Deltion College, ZWOLLE
zaterdag 25 januari 202017:00Zwaluwen DS 1Set Up (IJsselmuiden) DS 2Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 1 februari 202014:00Flash Nieuwleusen DS 4Zwaluwen DS 1De Spil, NIEUWLEUSEN
zaterdag 15 februari 202017:00Zwaluwen DS 1Volco DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 29 februari 202017:00Zwaluwen DS 1vv Ouvol DS 2Gramsbergen, GRAMSBERGEN


© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters