Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2020 - 2021

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Anna Ekkelenkamp, Hetty Pijlstra (trainster), Ilja Boonstra, Anieke Wiersma
Middelste rij v.l.n.r.: Manon Wekking, Roos Willering, Marissa van 't Holt, Loes Kroezen
Voorste rij v.l.n.r.: Miranda Oldehinkel, Britt Pijlstra, Ymke Nijeboer
Niet op de foto: Rosan Jurjens

Trainster: Hetty Pijlstra

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse G - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-11-202017:00 uurZwaluwen DS 1-BBQ Time Tjoba DS 4vervallen
14-11-202011:45 uurVolco DS 3-Zwaluwen DS 1vervallen
07-11-202017:00 uurZwaluwen DS 1-Emmen'95 DS 4vervallen
31-10-202018:00 uurVonk/Coevorden DS 4-Zwaluwen DS 1vervallen
20-10-202021:00 uurZwaluwen DS 1-Thriantha DS 2vervallen

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volco DS 3416144413307
2De Bevers DS 5314111298201
3Zwaluwen DS 1414115385293
4Emmen'95 DS 4414115385312
5Betech Olhaco DS 331085301291
6Thriantha DS 23876265270
7Banzo / Side-Out DS 148710324363
8BBQ Time Tjoba DS 4154010048
9Sleen DS 23449229290
10DAC Dedemsvaart DS 22117118197
11Vonk/Coevorden DS 441115256393
12En Bloc DS 230012191300

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendZwaluwen DS 1-Betech Olhaco DS 3 Vervallen wedstrijd: 1000D2G BH, Datum: , Speellocatie: Gramsbergen Gramsbergen
OnbekendZwaluwen DS 1-DAC Dedemsvaart DS 2 Vervallen wedstrijd: 1000D2G BJ, Datum: , Speellocatie: Gramsbergen Gramsbergen
OnbekendEn Bloc DS 2-Zwaluwen DS 1 Vervallen wedstrijd: 1000D2G IB, Datum: , Speellocatie: Veenoord Veenoord
OnbekendSleen DS 2-Zwaluwen DS 1 Vervallen wedstrijd: 1000D2G KB, Datum: , Speellocatie: Broekveld Sleen
28-11-202016:30 uurBanzo / Side-Out DS 1-Zwaluwen DS 1 Vervallen wedstrijd: 1000D2G LB, Datum: zaterdag 28 november, 16:30, Speellocatie: Noorderslag Slagharen


© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters