Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2023 - 2024

Teamsamenstelling

 

Achterste rij v.l.n.r.: Hettie Pijlstra (trainster en coach), Leone van 't Holt, Roos Willering, Ymke Nijeboer, Ilja Boonstra, Dorothé Zomer, Ineke van Faassen (trainster en coach)
Voorste rij v.l.n.r.: Meike Odink, Britt Pijlstra, Marissa van 't Holt, Jenine Slot, Miranda Oldehinkel

Trainsters en coaches: Hettie Pijlstra, Ineke van Faassen

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 1e Klasse H - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-2-202417:00 uurZwaluwen DS 1-C.S.V. DS 54-0 25-21, 25-15, 25-16, 25-22
08-2-202421:00 uurSet Up/B DS 1-Zwaluwen DS 14-0 25-17, 25-18, 25-14, 25-20
01-2-202421:00 uurZwaluwen DS 1-DAC Dedemsvaart DS 23-1 25-22, 25-13, 17-25, 25-20
27-1-202417:00 uurZwaluwen DS 1-IVO DS 14-0 25-18, 25-15, 25-20, 26-24
20-1-202417:00 uurFlash Nieuwleusen DS 5-Zwaluwen DS 14-0 25-18, 25-15, 25-20, 25-15

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Set Up/B DS 11660491715541306
2Flash Nieuwleusen DS 51459471013691018
3Spitz verzekert DAC Dedemsvaart DS 113554491282984
4Thriantha DS 31542352813481394
5Zwaluwen DS 11436302912541239
6C.S.V. DS 51534283513501378
7Dalvo DS 11323193511031210
8De Bevers DS 41423203812191365
9IVO DS 11318183911571267
10Side-Out DS 1121517329811154
11Captains***Kangeroe DS 31515144911941496

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-3-202417:00 uurZwaluwen DS 1-Spitz verzekert DAC Dedemsvaart DS 1 Gramsbergen Gramsbergen
07-3-202421:00 uurD.F.S. DS 1-Zwaluwen DS 1 Nije Westermar Burgum
14-3-202420:30 uurZwaluwen DS 1-Set Up/B DS 1 Gramsbergen Gramsbergen
23-3-202416:30 uurDe Bevers DS 4-Zwaluwen DS 1 Heidepark Lemelerveld
30-3-202417:00 uurDalvo DS 1-Zwaluwen DS 1 De Trefkoele+ Dalfsen


Met vertegenwoordigers van sponsoren