Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2020 - 2021

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Hetty Pijlstra (trainster), Ilja Boonstra, Miranda Oldehinkel, Anna Ekkelenkamp, Anieke Wiersma, Marissa van 't Holt, vertegenwoordiger sponsor
Voorste rij v.l.n.r.: Loes Kroezen, Britt Pijlstra, Rosan Jurjens, Roos Willering, Manon Wekking, Ymke Nijeboer

Trainster: Hetty Pijlstra

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse G - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
29-09-202019:45 uurSleen DS 1 - Zwaluwen DS 13-0 25-5, 25-12, 25-12
26-09-202017:00 uurDAC Dedemsvaart DS 2 - Zwaluwen DS 11-3 12-25, 25-22, 15-25, 18-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1De Bevers DS 52971198129
2Volco DS 32872204157
3Zwaluwen DS 12862193135
4Thriantha DS 22653176161
5Banzo / Side-Out DS 12653169159
6Betech Olhaco DS 32654208199
7BBQ Time Tjoba DS 4154010048
8Emmen'95 DS 42544192181
9Sleen DS 22117125196
10DAC Dedemsvaart DS 22117118197
11En Bloc DS 2100454100
12Vonk/Coevorden DS 42008125200

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-10-202017:00 uurZwaluwen DS 1-En Bloc DS 2 Gramsbergen Gramsbergen
10-10-202015:30 uurBetech Olhaco DS 3-Zwaluwen DS 1 Trasselt Hoogeveen
20-10-202021:00 uurZwaluwen DS 1-Thriantha DS 2 Gramsbergen Gramsbergen
31-10-202018:00 uurVonk/Coevorden DS 4-Zwaluwen DS 1 Drostenhal Coevorden
07-11-202017:00 uurZwaluwen DS 1-Emmen'95 DS 4 Gramsbergen Gramsbergen


© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters