Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Miranda Oldehinkel, Roos Willering, Ilja Boonstra, Loes Kroezen, Lisa Breukelman, Manon Wekking, Janine Fokkens (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Lynn Brill, Ymke Nijeboer, Marissa van 't Holt, Rosan Jurjens, Anna Ekkelenkamp
Niet op de foto: Arieke Slot

Trainster: Janine Fokkens

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 25 jan 2020Zwaluwen DS 1Set Up (IJsselmuiden) DS 23 - 2
zaterdag 18 jan 2020C.S.V. DS 5Zwaluwen DS 13 - 1
zaterdag 14 dec 2019Set Up/B DS 2Zwaluwen DS 12 - 3
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen DS 1De Bevers DS 41 - 3
zaterdag 30 nov 2019En Bloc DS 1Zwaluwen DS 13 - 1

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1En Bloc DS 11355449
2Betech Olhaco DS 313504013
3Flash Nieuwleusen DS 413463616
4De Bevers DS 413413320
5C.S.V. DS 511393115
6Set Up (IJsselmuiden) DS 213332827
7Zwaluwen DS 113252333
8Vonk/Coevorden DS 412242030
9V.C.Z. DS 212171535
10Volco DS 412161536
11vv Ouvol DS 213161640
12Set Up/B DS 212131138

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 1 februari 202014:00Flash Nieuwleusen DS 4Zwaluwen DS 1De Spil, NIEUWLEUSEN
zaterdag 15 februari 202017:00Zwaluwen DS 1Volco DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 29 februari 202017:00Zwaluwen DS 1vv Ouvol DS 2Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 14 maart 202017:00V.C.Z. DS 2Zwaluwen DS 1Wessels Boer hal, ZUIDWOLDE DR
zaterdag 21 maart 202017:00Zwaluwen DS 1En Bloc DS 1Gramsbergen, GRAMSBERGEN


© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters