Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 1

Seizoen 2021 - 2022

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Hetty Pijlstra (trainster), Loes Kroezen, Anna Ekkelenkamp, Ymke Nijeboer, Manon Wekking
Voorste rij v.l.n.r.: Ilja Boonstra, Miranda Oldehinkel, Anieke Wiersma, Marissa van 't Holt, Britt Pijlstra, Roos Willering

Trainster: Hetty Pijlstra

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 2e Klasse H - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202113:00 uurDAC Dedemsvaart DS 2-Zwaluwen DS 1uitgesteld
30-11-202121:00 uurVC Zwolle DS 7-Zwaluwen DS 1uitgesteld
20-11-202116:00 uurSet Up/B DS 2-Zwaluwen DS 13-2 25-20, 17-25, 26-24, 18-25, 15-13
06-11-202115:00 uurFlash Nieuwleusen DS 4-Zwaluwen DS 12-3 25-15, 25-17, 14-25, 15-25, 11-15
30-10-202113:15 uurVolco DS 3-Zwaluwen DS 13-1 25-23, 25-21, 25-16, 20-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volco DS 3834266761653
2De Bevers DS 58272111722657
3vv Ouvol DS 18272212769675
4Dalvo DS 18252013756660
5Flash Nieuwleusen DS 48211917779726
6Zwaluwen DS 18211917746740
7VC Zwolle DS 77191613645602
8DAC Dedemsvaart DS 27151316625648
9Set Up/B DS 210131330829988
10Side-Out DS 16111015551573
11Vonk/Coevorden DS 482231538799

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendDe Bevers DS 5-Zwaluwen DS 1 Heidepark Lemelerveld
OnbekendVC Zwolle DS 7-Zwaluwen DS 1 Landstede Sportcentrum Zwolle
OnbekendDAC Dedemsvaart DS 2-Zwaluwen DS 1 De Citadel Dedemsvaart
22-01-202216:30 uurDe Bevers DS 5-Zwaluwen DS 1 Heidepark Lemelerveld
27-01-202221:00 uurZwaluwen DS 1-VC Zwolle DS 7 Gramsbergen Gramsbergen


Met vertegenwoordigers van sponsoren