Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 2

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Benthe Hulter, Anne Kiwiet, Marieke Strijker, Leone Muis, Hettie Pijlstra (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Silvia Grendelman, Britt Pijlstra, Meike Odink, Laura Meckelenfeld

Trainsters: Thea Nijeboer en Hettie Pijlstra

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e Klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 14 dec 2019Thriantha DS 6Zwaluwen DS 21 - 3
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen DS 2Thriantha DS 32 - 2
zaterdag 30 nov 2019En Bloc DS 3Zwaluwen DS 22 - 2
zaterdag 16 nov 2019M.S.K. DS 3Zwaluwen DS 23 - 1
donderdag 14 nov 2019Zwaluwen DS 2Set Up (IJsselmuiden) DS 20 - 3

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Sleen DS 21239399
2Action DS 212353513
3Deko DS 111272717
4Thriantha DS 311252519
5M.S.K. DS 311222222
6V.V.E.'86 DS 110202020
7Pegasus DS 211202024
8Smash DS 411171727
9Dalen DS 511161628
10Thriantha DS 610151525
11Zwaluwen DS 211141430
12En Bloc DS 311141430

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 25 januari 202015:00Zwaluwen DS 2Smash DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 1 februari 202013:00Dalen DS 5Zwaluwen DS 2't Grootveld, DALEN
maandag 10 februari 202020:00Pegasus DS 2Zwaluwen DS 2Ter Apel, TER APEL
zaterdag 15 februari 202015:00Zwaluwen DS 2Deko DS 1Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 7 maart 202013:45V.V.E.'86 DS 1Zwaluwen DS 2De Veenschappen, ERICA

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters