Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 2

Seizoen 2020 - 2021

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Myrthe Hospers, Anne Kiwiet, Arieke Slot, Marieke Strijker, Joke Bril (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Meike Odink, Lynn Bril, Rosan Jurjens, Britt Pijlstra, Benthe Hulter, Leone Muis

Trainsters: Joke Bril en Aletta Gerrits

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e Klasse K - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-09-202014:00 uurFlash Nieuwleusen DS 5 - Zwaluwen DS 23-1 25-22, 25-13, 25-13, 23-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Banzo / Side-Out DS 22880201122
2vv Ouvol DS 22662177138
3Captains***Kangeroe DS 32662196169
4De Schutters DS 12553187151
5Wythmen DS 22553189169
6Zwaluwen DS 22553173156
7Dalvo DS 32444164143
8Flash Nieuwleusen DS 52444172171
9C.S.V. DS 1011137397
10Ruutvoorn DS 2100458100
11Betech Olhaco DS 42008126200
12Set Up/B DS 32008100200

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-10-202015:00 uurZwaluwen DS 2-vv Ouvol DS 2 Gramsbergen Gramsbergen
08-10-202019:30 uurThriantha DS 6-Zwaluwen DS 2 De Kampen Schoonebeek
10-10-202014:00 uurCaptains***Kangeroe DS 3-Zwaluwen DS 2 De Meet Hardenberg
24-10-202015:00 uurZwaluwen DS 2-C.S.V. DS 10 Gramsbergen Gramsbergen
31-10-202016:30 uurRuutvoorn DS 2-Zwaluwen DS 2 d'Overtoom Genemuiden

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters