Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 2

Seizoen 2022 - 2023

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Geertrude van Dijk, Myrthe Hospers, Leone Muis, Manon Wekking, Lisa van der Haar, Joke Bril (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Jenine Slot, Loes Kroezen, Arieke Slot, Dorothe Zomer

Trainster: Joke Bril

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e Klasse J - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
28-1-202317:00 uurDeko DS 1-Zwaluwen DS 23-2 25-18, 25-22, 24-26, 18-25, 15-11
21-1-202315:00 uurZwaluwen DS 2-DOS DS 34-0 25-14, 25-11, 25-18, 25-12
14-1-202317:30 uurEn Bloc DS 3-Zwaluwen DS 20-4 15-25, 22-25, 11-25, 23-25
17-12-202213:45 uurV.V.E.'86 DS 1-Zwaluwen DS 21-3 25-17, 6-25, 9-25, 13-25
10-12-202215:00 uurZwaluwen DS 2-Sleen DS 44-0 25-11, 25-7, 25-11, 25-18

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Thriantha DS 412544351184756
2Pegasus DS 31453431513421088
3Action DS 31452421613411078
4Deko DS 1134839151233970
5Zwaluwen DS 2134435181199961
6BBQ Time Tjoba DS 41226212810071035
7V.V.E.'86 DS 11326223110481141
8En Bloc DS 31421173910371284
9Sleen DS 4121513368071103
10DOS DS 3141412459751371
11V.E.B.'98 DS 21377468951281

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
11-2-202319:00 uurPegasus DS 3-Zwaluwen DS 2 Ter Apel Ter Apel
18-2-202315:00 uurZwaluwen DS 2-Action DS 3 Gramsbergen Gramsbergen
11-3-202319:00 uurV.E.B.'98 DS 2-Zwaluwen DS 2 De Koel Borger
18-3-202315:00 uurZwaluwen DS 2-BBQ Time Tjoba DS 4 Gramsbergen Gramsbergen
25-3-202317:00 uurSleen DS 4-Zwaluwen DS 2 Broekveld Sleen