Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 2

Seizoen 2021 - 2022

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Joke Bril (trainster), Anne Kiwiet, Marieke Strijker, Leone Muis, Myrthe Hospers, Bente Geertman
Voorste rij v.l.n.r.: Arieke Slot, Rosan Jurjens, Lynn Bril, Leone van 't Holt, Meike Odink

Trainsters: Joke Bril en Aletta Gerrits

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e Klasse J - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-10-202115:00 uurZwaluwen DS 2-VIOS/R DS 14-0 25-21, 25-22, 25-11, 25-13
08-10-202121:00 uurSmash DS 5-Zwaluwen DS 20-4 15-25, 21-25, 23-25, 18-25
02-10-202115:00 uurZwaluwen DS 2-C.S.V. DS 114-0 25-20, 25-21, 25-12, 25-12
18-09-202115:00 uurZwaluwen DS 2-Dalen DS 44-0 25-13, 25-16, 25-17, 25-17

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zwaluwen DS 2416160400272
2Wesseling DOK DS 4415151395267
3Smash DS 5511119449427
4Betech Olhaco DS 64997345333
5V.C.Z. DS 259911426436
6Set Up/B DS 33666229250
7VIOS/R DS 145511340386
8DAC Dedemsvaart DS 345511288364
9Dalen DS 432210222278
10C.S.V. DS 1142214312393

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-10-202115:00 uurZwaluwen DS 2-Set Up/B DS 3 Gramsbergen Gramsbergen
30-10-202115:00 uurV.C.Z. DS 2-Zwaluwen DS 2 Wessels Boer hal Zuidwolde DR
04-11-202119:00 uurVolco DS 5-Zwaluwen DS 2 De Carrousel Ommen
06-11-202113:30 uurBetech Olhaco DS 6-Zwaluwen DS 2 Trasselt Hoogeveen
19-11-202121:00 uurWesseling DOK DS 4-Zwaluwen DS 2 Hulzebosch Dwingeloo

© 2021 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters