Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 2

Seizoen 2020 - 2021

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Myrthe Hospers, Anne Kiwiet, Arieke Slot, Marieke Strijker, Joke Bril (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Meike Odink, Lynn Bril, Rosan Jurjens, Britt Pijlstra, Benthe Hulter, Leone Muis

Trainsters: Joke Bril en Aletta Gerrits

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e Klasse K - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-11-202015:00 uurZwaluwen DS 2-De Schutters DS 1vervallen
14-11-202011:30 uurBetech Olhaco DS 4-Zwaluwen DS 2vervallen
07-11-202015:00 uurZwaluwen DS 2-Wythmen DS 2vervallen
31-10-202016:30 uurRuutvoorn DS 2-Zwaluwen DS 2vervallen
24-10-202015:00 uurZwaluwen DS 2-C.S.V. DS 10vervallen

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Banzo / Side-Out DS 2416160401219
2De Schutters DS 1413133388288
3vv Ouvol DS 2412124370290
4Wythmen DS 24997341343
5Flash Nieuwleusen DS 53884272208
6Zwaluwen DS 23775253249
7Captains***Kangeroe DS 33666267270
8Dalvo DS 33448236243
9Ruutvoorn DS 23448232277
10Betech Olhaco DS 443313297374
11C.S.V. DS 1032210213292
12Set Up/B DS 340016183400

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendZwaluwen DS 2-Captains***Kangeroe DS 3 Vervallen wedstrijd: 1000D3K BH, Datum: , Speellocatie: Gramsbergen Gramsbergen
OnbekendZwaluwen DS 2-Flash Nieuwleusen DS 5 Vervallen wedstrijd: 1000D3K BJ, Datum: , Speellocatie: Gramsbergen Gramsbergen
OnbekendCaptains***Kangeroe DS 3-Zwaluwen DS 2 De Meet Hardenberg
Onbekendvv Ouvol DS 2-Zwaluwen DS 2 Vervallen wedstrijd: 1000D3K IB, Datum: , Speellocatie: De Wiekelaar Dalfsen
OnbekendSet Up/B DS 3-Zwaluwen DS 2 Vervallen wedstrijd: 1000D3K KB, Datum: , Speellocatie: De Balk Balkbrug

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters