Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 2

Seizoen 2021 - 2022

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Joke Bril (trainster), Anne Kiwiet, Marieke Strijker, Leone Muis, Myrthe Hospers, Bente Geertman
Voorste rij v.l.n.r.: Arieke Slot, Rosan Jurjens, Lynn Bril, Leone van 't Holt, Meike Odink

Trainsters: Joke Bril en Aletta Gerrits

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00
donderdag 20:30 - 22:00

Dames 3e Klasse J - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202117:00 uurDAC Dedemsvaart DS 3-Zwaluwen DS 2uitgesteld
19-11-202121:00 uurWesseling DOK DS 4-Zwaluwen DS 23-1 25-19, 25-14, 18-25, 25-20
06-11-202113:30 uurBetech Olhaco DS 6-Zwaluwen DS 20-4 12-25, 14-25, 12-25, 24-26
04-11-202119:00 uurVolco DS 5-Zwaluwen DS 21-3 25-10, 19-25, 19-25, 21-25
30-10-202115:00 uurV.C.Z. DS 2-Zwaluwen DS 23-1 25-14, 17-25, 25-23, 25-12

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Wesseling DOK DS 4931315874644
2Zwaluwen DS 2826266753589
3Smash DS 59191917819794
4V.C.Z. DS 28181814713661
5VIOS/R DS 18141418691708
6Set Up/B DS 37121216557616
7Betech Olhaco DS 68121220632723
8DAC Dedemsvaart DS 38121220626730
9C.S.V. DS 1179919568655
10Dalen DS 487725649762

Programma

Vervallen wedstrijd: 1000BD2C 42, Datum: , Speellocatie: ?
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendZwaluwen DS 2-AFC DS 1
OnbekendWinnaar BD2C-38-Zwaluwen DS 2onbekend
OnbekendDAC Dedemsvaart DS 3-Zwaluwen DS 2 De Citadel Dedemsvaart
04-02-202221:00 uurVIOS/R DS 1-Zwaluwen DS 2 De Marse Ruinen
12-02-202215:00 uurZwaluwen DS 2-V.C.Z. DS 2 Gramsbergen Gramsbergen