Volleybalvereniging De Zwaluwen bestaat 40 jaar!

Dames 4

Seizoen 2017 - 2018

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Jaccolien Jager, Daniëlle Nijs, Patricia Meijerink, Lynn Jansen, Ellen Jurjens, Jessica Jager.
Geheel links iets met de knieën gebogen: Kasper de Graaf (trainer).
Voorste rij v.l.n.r.: Jenien Snoeijink, Sjanneke Botter, Brighid Prenger, Monique Timmer, Inge Kiwiet.
Niet op de foto: Sophie Dorgelo, Jolene van Leeuwen, Wiljanne Regeling, Miranda Snijders.

Trainer: Kasper de Graaf
Coach: Silvia Grendelman

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00

Dames 4e Klasse E - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 9 feb 2019Rouveen DS 4Zwaluwen DS 43 - 1
zaterdag 2 feb 2019Zwaluwen DS 4DOS DS 31 - 3
dinsdag 22 jan 2019Rouveen DS 4Zwaluwen DS 4-
zaterdag 19 jan 2019Zwaluwen DS 4De Schutters DS 21 - 3
zaterdag 12 jan 2019Deko DS 3Zwaluwen DS 44 - 0

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Betech Olhaco DS 51451515
2Thriantha DS 514464610
3DOS DS 314393917
4Deko DS 316353529
5VIOS/R DS 215313129
6De Schutters DS 214111541
7Rouveen DS 415111149
8Zwaluwen DS 4144452

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
dinsdag 26 februari 201920:30Rouveen DS 4Zwaluwen DS 4Staphorst, STAPHORST
zaterdag 2 maart 201919:30Thriantha DS 5Zwaluwen DS 4De Kampen, SCHOONEBEEK
zaterdag 9 maart 201915:00Zwaluwen DS 4Betech Olhaco DS 5Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 23 maart 2019N.n.b.Zwaluwen DS 4Thriantha DS 5Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 30 maart 201915:00Zwaluwen DS 4VIOS/R DS 2Gramsbergen, GRAMSBERGEN

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters