Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 4

Seizoen 2022 - 2023

Foto volgt.
 

Teamsamenstelling

Silvia Grendelman, Jeanet Schutte, Lynn Jansen, Alissa Dijkman, Trudy Kloosterman, Saskia van Faassen, Rianne Ekkelenkamp, Susan ter Horst

Trainster: Cynthia Huisjes

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30

Dames 4e Klasse G - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
20-09-202220:00 uurC.S.V. DS 14-Zwaluwen DS 40-4 21-25, 16-25, 13-25, 21-25
17-09-202213:00 uurZwaluwen DS 4-De Schutters DS 33-1 25-16, 25-14, 25-13, 18-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1S.V.I. DS 741099379405
2Zwaluwen DS 42971193139
3De Schutters DS 33876259277
4C.S.V. DS 1448811390401
5De Schutters DS 22555200181
6C.S.V. DS 123559282300

Programma

Vervallen wedstrijd: 1000BD1C 07, Datum: , Speellocatie: ?
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendZwaluwen DS 4-V.V.E.'86 DS 1
OnbekendS.V.I. DS 7-Zwaluwen DS 4 Sporthal Zwolle-Zuid Zwolle
15-10-202213:00 uurZwaluwen DS 4-C.S.V. DS 12 Gramsbergen Gramsbergen
27-10-202221:00 uurZwaluwen DS 4-De Schutters DS 2 Gramsbergen Gramsbergen
05-11-202213:00 uurZwaluwen DS 4-De Schutters DS 2 Gramsbergen Gramsbergen