Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 4

Seizoen 2022 - 2023

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Cynthia Huisjes (trainster), Alissa Dijkman, Susan ter Horst, Silvia Grendelman, Trudy Kloosterman, Nadieh Hakkers
Voorste rij v.l.n.r.: Saskia van Faassen, Lynn Jansen, Jeanet Schutte, Rianne Ekkelenkamp

Trainster: Cynthia Huisjes

Trainingstijden

dinsdag 19:00 - 20:30

Dames 4e Klasse G - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
04-2-202313:00 uurZwaluwen DS 4-C.S.V. DS 144-0 25-11, 25-14, 25-12, 25-12
25-1-202319:30 uurZwaluwen DS 4-S.V.I. DS 74-0 25-22, 25-17, 25-12, 25-13
21-1-202313:00 uurZwaluwen DS 4-C.S.V. DS 124-0 25-13, 25-11, 25-10, 25-14
14-1-202317:00 uurS.V.I. DS 7-Zwaluwen DS 40-4 0-25, 15-25, 13-25, 15-25
29-11-202220:00 uurC.S.V. DS 12-Zwaluwen DS 40-4 12-25, 19-25, 13-25, 11-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zwaluwen DS 412554451200794
2De Schutters DS 31449421913551159
3De Schutters DS 21546382614101267
4C.S.V. DS 141321193710821261
5C.S.V. DS 121320183810591260
6S.V.I. DS 71514134911161481

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
10-2-202319:30 uurDe Schutters DS 2-Zwaluwen DS 4 Mollincksslag Bergentheim
14-2-202320:00 uurC.S.V. DS 12-Zwaluwen DS 4 Windesheim On Campus zaal 4/5 Zwolle
20-2-202320:00 uurDe Schutters DS 3-Zwaluwen DS 4 Mollincksslag Bergentheim
10-3-202320:00 uurDe Schutters DS 3-Zwaluwen DS 4 Mollincksslag Bergentheim
18-3-202313:00 uurZwaluwen DS 4-S.V.I. DS 7 Gramsbergen Gramsbergen