Volleybalvereniging De Zwaluwen bestaat 40 jaar!

Dames 4

Seizoen 2017 - 2018

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Jaccolien Jager, Daniëlle Nijs, Patricia Meijerink, Lynn Jansen, Ellen Jurjens, Jessica Jager.
Geheel links iets met de knieën gebogen: Kasper de Graaf (trainer).
Voorste rij v.l.n.r.: Jenien Snoeijink, Sjanneke Botter, Brighid Prenger, Monique Timmer, Inge Kiwiet.
Niet op de foto: Sophie Dorgelo, Jolene van Leeuwen, Wiljanne Regeling, Miranda Snijders.

Trainer: Kasper de Graaf
Coach: Silvia Grendelman

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00

Dames 4e Klasse E - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 13 apr 2019Zwaluwen DS 4De Schutters DS 22 - 2
vrijdag 5 apr 2019DOS DS 3Zwaluwen DS 44 - 0
zaterdag 30 mrt 2019Zwaluwen DS 4VIOS/R DS 21 - 3
dinsdag 26 mrt 2019Zwaluwen DS 4Thriantha DS 50 - 4
zaterdag 9 mrt 2019Zwaluwen DS 4Betech Olhaco DS 50 - 4

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Betech Olhaco DS 5 (Kampioen)2175759
2Thriantha DS 5 (Promotie)20666614
3DOS DS 321535331
4VIOS/R DS 221454539
5Deko DS 320444436
6De Schutters DS 221192361
7Rouveen DS 421171767
8Zwaluwen DS 4219975

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters