Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Dames 4

Seizoen 2019 - 2020

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Jaccolien Jager, Daniëlle Nijs, Patricia Meijerink, Lynn Jansen, Ellen Jurjens (niet meer in het team), Jessica Jager.
Geheel links iets met de knieën gebogen: Kasper de Graaf (trainer).
Voorste rij v.l.n.r.: Jenien Snoeijink, Sjanneke Botter, Brighid Prenger, Monique Timmer, Inge Kiwiet.

Trainer: Kasper de Graaf
Coach: Silvia Grendelman

Trainingstijden

dinsdag 20:30 - 22:00

Dames 4e Klasse - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 25 jan 2020Zwaluwen DS 4DOS DS 31 - 3
dinsdag 17 dec 2019Zwaluwen DS 4WIJHKO DS 20 - 4
zaterdag 7 dec 2019Zwaluwen DS 4De Bevers DS 60 - 4
zaterdag 30 nov 2019WIJHKO DS 2Zwaluwen DS 44 - 0
dinsdag 12 nov 2019Zwaluwen DS 4De Schutters DS 21 - 3

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1WIJHKO DS 211343410
2Rouveen DS 411272717
3De Bevers DS 611252519
4DOS DS 310212119
5De Schutters DS 29181818
6Rouveen DS 5108832
7Zwaluwen DS 487725

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
vrijdag 31 januari 202019:30De Schutters DS 2Zwaluwen DS 4Mollincksslag, BERGENTHEIM
zaterdag 8 februari 202019:00Rouveen DS 5Zwaluwen DS 4Staphorst, STAPHORST
woensdag 12 februari 202020:00DOS DS 3Zwaluwen DS 4Hunsowhal, 2E EXLOERMOND
zaterdag 15 februari 202013:00Zwaluwen DS 4De Schutters DS 2Gramsbergen, GRAMSBERGEN
zaterdag 29 februari 202013:00Zwaluwen DS 4Rouveen DS 4Gramsbergen, GRAMSBERGEN

© 2019 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen

Deze website wordt gesponsord door Byters