Volleybal voor iedereen op zijn of haar niveau waarbij gezelligheid en plezier voorop staan!

Meisjes B2

Seizoen 2021 - 2022

 

Teamsamenstelling

Achterste rij v.l.n.r.: Myrthe Hospers (trainster), Anouk Sieben, Manon Wilpshaar, Loes Fennema, Sterre Bakhuizen, Thea Nijeboer (trainster)
Voorste rij v.l.n.r.: Femke Theisens, Dewi Langenberg, Hieke van Braak

Trainster: Thea Nijeboer en Myrthe Hospers

Trainingstijden

maandag 19:00 - 20:00
donderdag 19:00 - 20:30

Meisjes B 2e Klasse E - Wedstrijden, uitslagen en stand

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
20-11-202116:00 uurSet Up/B MB 2-Zwaluwen MB 2uitgesteld
13-11-202115:30 uurVolco MB 2-Zwaluwen MB 24-0 25-17, 25-12, 25-23, 25-15
06-11-202116:30 uurZwaluwen MB 2-Olhaco MB 30-4 10-25, 8-25, 13-25, 10-25
06-11-202115:30 uurOlhaco MB 3-Zwaluwen MB 24-0 25-13, 25-9, 25-18, 25-7
29-10-202119:00 uurSmash MB 2-Zwaluwen MB 23-1 25-15, 10-25, 25-11, 25-22

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Olhaco MB 3934279851602
2Vonk/Coevorden MB 2733262684432
3Set Up/B MB 27181514573592
4Smash MB 28161420637737
5Volco MB 29161324721798
6Zwaluwen MB 283329466771

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendSet Up/B MB 2-Zwaluwen MB 2 De Balk Balkbrug
27-11-202114:00 uurVonk/Coevorden MB 2-Zwaluwen MB 2 Drostenhal Coevorden

© 2021 Volleybalvereniging De Zwaluwen Gramsbergen